Do Vánoc 2024 zbývá:
 
 

pejsek-a-kocka

1.

Zastav se, už nespěchej,
sněhulák Tě nyní střeží,
jen se z okna podívej,
jak tam venku hustě sněží.
Vánoce se opět hlásí,
jaké budou letos asi?

2.

Naši drazí milí,
přejeme Vám krásnou vánoční chvíli:
málo kostí v kapříkovi,
hodně zbytků Alíkovi,
mnoho dárků pod stromečkem,
smích a radost za stolečkem.
Vzpomeňte si na nás taky,
že jsme i my v duchu s Vámi.
Těšíme se na Vás moc,
jak oslavíme Nový rok.

3.

Ježíšek už dárky chystá,
Pod stromkem má dosti místa.
Až zvoneček zazvoní
a purpura zavoní,
už byl tady, to je jisto
– pod stromkem už není místo.

4.

Hodně štěstí ,bílých vloček,
hodně dárků pod stromeček
přeje….

5.

Příjemné vánoční chvíle při kradení smrčku, smažení leklého kapra, průjmu z poslední porce salátu a mnoho štěstí v novém roce při zásahu petardou přeje…

6.

Co patří k těm pravým tajuplným Vánocům? Ozdobený stromeček, světla svíček, čerstvě napadaný sníh, pohádky, vůně cukroví, jmelí a … moje babička, ten nejhodnější člověk na světě. Krásné Vánoce a všechno nejlepší v novém roce!

7.

Do nového roku Ti přeji 12 měsíců bez nemocí, 53 týdnů pohody a štěstí, 365 dnů bez starostí, 87760 hodin lásky, 525600 minut jedinečných okamžiků a 31536000 vteřin sexu.

8.

Za oknem sype se sněhová nadílka, záclony provoní anýz a vanilka. Vánoční koledy zpívají andělé, už jsou tu vánoce štastné a veselé.

9.

Kdyby Tvoje levá noha byly Vánoce a pravá noha Silvestr, chtěl bych Tě navštívit mezi svátkama.

10.

Na Vánoce v krku kosti, na Silvestra zvratků dosti, na Nový rok bolehlav takový Ti přeji stav. Vidím to však černě, budu na tom stejně.

11.

Tak zase po roce máme tu Vánoce, vánoční nálada všechny nás ovládá. Chci Ti jen za sebe poslat pár řádků, příjemné prožití vánočních svátků. Cukroví s vanilkou, šupinku pro štěstí a spoustu světýlek na vašem náměstí. Hodně dárků na Vánoce, ať se daří v novém roce Ti přeje…

12.

Úspěšný zbytek roku, jiskru v oku, sílu v rozkroku, jistotu ve skoku, nebýt bez floku, střílet od boku a nebát se roku 2009 ti přeje…

13.

Štěstí ať se na Vás snese jako vločky sněhu, nový rok ať přinese Vám zdraví, lásku, něhu.

14.

Až tě pot studený po těle zamrazí a žhavá rachejtle prdel ti rozrazí, až všechny svatý uslyšíš kolem hrát, tak bude pozdě štěstí ti přát. Proto předem P.F. 2009

15.

Hromadu dárků co srdce pohladí, rodinu, přátele, co nikdy nezradí. K bohatství krůček a ke štěstí skok. Nádherné vánoce a šťastný nový rok 2009.

16.

V klidu si užijte vánoční chvíle po Novém roce zas v plné síle vykročte nanovo a v dobrém zdraví po celý rok přeju Vám, abyste se smáli. 
 

Napiš komentář